Kamu Mühendislerinin Taleplerini İçeren Güncel Brifing Dokümanı ve Bilgi Notu

Kamu Mühendisleri Platformu tarafından hazırlanan brifing dokümanı ve bilgi notu yazımızda bilgilerinize sunulmuştur. Doküman düzenli olarak güncellenmektedir.

Değerli meslektaşlarımız;

Kamu mühendisleri olarak haklı taleplerimizi dile getirmeye ve özlük haklarımızın iyileştirilmesi için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. Bu noktada her gün kendimizi yeniliyor ve eksiklerimizi gideriyoruz. Devlet büyüklerimize sunduğumuz brifing dosyası revize edilmiş olup Kamu Mühendislerinin taleplerini içeren brifing dosyaları aşağıdaki linklerde bilgilerinize sunulmuştur. İlgi dosyayı indirerek her türlü platformda dağıtabilir, dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Brifing dokümanında ve bilgi notumuzda gördüğünüz hata, kusur ve noksanları bize bildirmeniz halinde ilgi doküman tarafımızca hızlıca yeniden düzenlenecektir.

BU ALAN GÜNCELLENMEKTEDİR. LÜTFEN İLERLEYEN GÜNLERDE TEKRAR ZİYARET EDİNİZ. (31.05.2023)

KAMU MÜHENDİSLERİNİN TALEPLERİNİ İÇEREN GÜNCEL BRİFİNG DOKÜMANINI İNDİRMEK İÇİN LÜTFEN BURAYA: TIKLAYINIZ 

KAMU MÜHENDİSLERİNİN TALEPLERİNİ İÇEREN GÜNCEL BİLGİ NOTU DOKÜMANINI İNDİRMEK İÇİN LÜTFEN BURAYA: TIKLAYINIZ

Alper KODAZ

Bu sitenin yasal sahibi kendisi de bir kamu mühendisi olan Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi Alper KODAZ'dır. Sitemizin tek amacı kamuda görev yapan mühendis, mimar ve şehir plancısı meslektaşlarımızın maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesini sağlamaktadır. Sitemiz anayasada yer alan "Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir." hükmü kapsamında yayın yapmaktadır.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu