Milletvekili İsmail ÖZDEMİR TBMM’ye Kamu Mühendisleriyle İlgili Kanun Teklifi Sundu

Milliyetçi Hareket Partisi Medya, Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail ÖZDEMİR TBMM'ye Kamu Mühendisleriyle ilgili bir kanun teklifi sundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili olan İsmail ÖZDEMİR TBMM sunduğu teklifte kamu mühendislerinin mesleki sorumluluk kapsamına alınmasını talep etti. Kamu Mühendislerinin mesleki sorumluluk kapsamına alınması kamu mühendislerinin en önemli taleplerinden biridir. Bu anlamda taleplerimizi TBMM’ye sunduğu kanun teklifi ile gündeme taşıyan milletvekiline teşekkür ediyoruz.

TMMM’ye sunulan Kanun Teklifinin detayları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Alper KODAZ

Bu sitenin yasal sahibi kendisi de bir kamu mühendisi olan Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi Alper KODAZ'dır. Sitemizin tek amacı kamuda görev yapan mühendis, mimar ve şehir plancısı meslektaşlarımızın maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesini sağlamaktadır. Sitemiz anayasada yer alan "Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir." hükmü kapsamında yayın yapmaktadır.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu