Profesör Doktor Okay EROSKAY’ın Mühendis Konulu Açıklaması

Profesör Doktor Okay EROSKAY'ın içerikte yer alan videoda yer alan açıklamasında eskiden mühendise ne kadar çok değer verildiği anlatılmaktadır.

Profesör Doktor Okay EROSKAY’ın içerikte yer alan videoda yer alan açıklamasında eskiden mühendise ne kadar çok değer verildiği anlatılmaktadır.

Mühendis, bir alanın teorik ve pratik bilgi birikimini kullanarak, çözümler üreten, tasarım yapan ve üretimi yöneten bir meslek grubudur. Mühendisler, matematik, fizik, kimya gibi ileri düzey bilimsel konuları ve teknolojik araçları kullanarak, çeşitli sorunları çözmek ve ürünler veya sistemler tasarlamak üzere yetiştirilir. Mühendisler, aynı zamanda bu ürünlerin ve sistemlerin üretimi, test edilmesi ve kullanımı sırasındaki güvenliği de garanti etmekle sorumludur. Mühendislik, birçok farklı alanda ve sektörde çalışma imkanı sunar, örneğin makine mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, bölge ve şehir planlaması mühendisliği gibi. Mühendisler insanların hayatını kolaylaştırırlar. Mühendis insana değer kadar.

Kamu Mühendisleri özlük haklarının eskiden olduğu gibi olmasını istiyor. Kamu mühendisleri özlük haklarının iyileştirilmesini sabırla bekliyor.

Alper KODAZ

Bu sitenin yasal sahibi kendisi de bir kamu mühendisi olan Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi Alper KODAZ'dır. Sitemizin tek amacı kamuda görev yapan mühendis, mimar ve şehir plancısı meslektaşlarımızın maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesini sağlamaktadır. Sitemiz anayasada yer alan "Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir." hükmü kapsamında yayın yapmaktadır.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu