Ulaştırma Memur Sen’in Kamu Mühendisleri Konulu Açıklaması

Ulaştırma Memur Sen Genel Başkanı Sayın Kenan Çalışkan Kamu Mühendislerinin özlük haklarının iyileştirilmesi ve mühendislik meslek kanununun çıkarılması konusunda açıklama yayımladı.

Kendisi de bir kamu mühendisi olan Ulaştırma Memur Sen Genel Başkanı Sayın Kenan Çalışkan Kamu Mühendislerinin özlük haklarının iyileştirilmesi ve mühendislik meslek kanununun çıkarılması konusunda açıklama yayımladı. Açıklamasında kamu mühendislerinin özlük haklarının iyileştirilmesi gerektiği, mühendislik meslek kanununun çıkarılması gerektiği, mühendislerin kaybettiği itibarının yeniden kazandırılması gerektiği belirtilirken toplu görüşmelerde bu hususların dile getirileceği ifade edildi.

Ulaştırma Memur Sen Genel Başkanı Sayın Kenan Çalışkanın kamu mühendislerine yönelik olarak yaptığı açıklamanın videolu hali aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Alper KODAZ

Bu sitenin yasal sahibi kendisi de bir kamu mühendisi olan Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi Alper KODAZ'dır. Sitemizin tek amacı kamuda görev yapan mühendis, mimar ve şehir plancısı meslektaşlarımızın maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesini sağlamaktadır. Sitemiz anayasada yer alan "Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir." hükmü kapsamında yayın yapmaktadır.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu