AK Parti Milletvekili Murat KURUM’un Kamu Mühendisleri Konulu Açıklaması

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı yapmış olan ve hali hazırda AK Parti Milletvekili olan Murat KURUM kamu mühendislerinden bahsetti.

Geçen dönem Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı yapmış olan ve hali hazırda AK Parti Milletvekili olan Murat KURUM basına yaptığı bir açıklamada kamu mühendislerinden bahsetti. Murat Kurum, kamu mühendisleri, itfaiye ve zabıta personelinin de kendilerinden talepleri olduğuna işaret ederek, kamu mühendislerinin özlük hakları ve maaş iyileştirmelerine ilişkin de isteklerinin olduğunu söyledi. Kendisinin de bir mühendis olduğunu hatırlatan Kurum, aynı anlayışla bu süreci yakından takip ettiğini anlattı.

Kamu mühendislerinin özlük haklarını kesinlikle iyileştireceğiz şeklinde net bir açıklamada bulunmayan Sayın Kurum açıklamasında şu ifadelere yer verdi. “Ben de bir mühendisim. Kamu mühendislerinin maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesi gerektiğine dair bir talepleri var. Biz aynı anyalışla bu süreci takip ediyoruz. Tabi ki tüm meslek dallarına, burada çalışan tüm kardeşlerime hakkaniyet ölçüsünde, çerçevesinde iyileştirmeler yapıldı. Bundan sonra da yapılacaktır” dedi.

Murat KURUM’un açıklamasının video halli aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Alper KODAZ

Bu sitenin yasal sahibi kendisi de bir kamu mühendisi olan Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi Alper KODAZ'dır. Sitemizin tek amacı kamuda görev yapan mühendis, mimar ve şehir plancısı meslektaşlarımızın maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesini sağlamaktadır. Sitemiz anayasada yer alan "Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir." hükmü kapsamında yayın yapmaktadır.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu