AK Parti Milletvekili Vedat BİLGİN’in Kamu Mühendisleri Konulu Açıklaması

AK Parti Milletvekili Vedat BİLGİN Kamu Mühendislerinin maaş ve özlük haklarına ilişkin açıklamada bulundu.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakan ve AK Parti Milletvekili sayın Vedat Bilgin kamu mühendislerinin maaş ve özlük haklarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Kamuda çalışan mühendislerin yanında çalışan işçilerden daha az maaş aldıklarını, bu sorunu bildiklerini, konuyla ilgili çalışmalar yürüttüklerini, 2023 yılı bitmeden kamu mühendislerinin maaş ve özlük hakları konusunda çalışmalar yapacaklarını, kamuda çalışan avukatların sorunlarını çözdüklerini, aynı şekilde kamuda görev yapan mühendislerin maaş ve özlük haklarına ilişkin sorunları da 2023 yılı içerisinde çözeceklerini dile getirdi. Konuyla ilgili çalışmaların devam ettiğini belirten AK Parti milletvekili Vedat BİLGİN sorunun kesin olarak çözüleceğini dile getirdi.

AK Parti Milletvekili Vedat BİLGİN Kamu Mühendislerinin maaş ve özlük haklarına ilişkin yaptığı açıklama aşağıda video olarak bilgilerinize sunulmuştur.

Alper KODAZ

Bu sitenin yasal sahibi kendisi de bir kamu mühendisi olan Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi Alper KODAZ'dır. Sitemizin tek amacı kamuda görev yapan mühendis, mimar ve şehir plancısı meslektaşlarımızın maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesini sağlamaktadır. Sitemiz anayasada yer alan "Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir." hükmü kapsamında yayın yapmaktadır.
Subscribe
Bildir
guest

3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Arif
Arif
4 ay önce

Sn. Bakan, insana demezler mi bakanlığınız süresince bu konuda o kadar sesimizi duyurmaya çalıştık size ama somut bir adımı niye atmadınız diye.. Yıllardır ecek acak la oyalıyorsunuz bizleri…

gokhan
gokhan
7 ay önce

inandık mı

M.M.SARICI
M.M.SARICI
7 ay önce

Sn.Bakan 3600 ek gösterge artışı yapılırken biz mühendisleri bir kenara ittiniz…Görevde iken diğer tüm meslek guruplarını 3600 e yükseltirken bizleri unuttunuz.Umarım yeni bakan Sn.Vedat IŞIKHAN bu sefer biz mühendis ve mimarları unutmaz…ve Yine umarım ki memursen bu sefer bizleri de hatırlar….

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu