AK Parti Milletvekili Vedat BİLGİN’in Kamu Mühendisleri Konulu Açıklaması

AK Parti Milletvekili Vedat BİLGİN Kamu Mühendislerinin maaş ve özlük haklarına ilişkin açıklamada bulundu.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakan ve AK Parti Milletvekili sayın Vedat Bilgin kamu mühendislerinin maaş ve özlük haklarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Kamuda çalışan mühendislerin yanında çalışan işçilerden daha az maaş aldıklarını, bu sorunu bildiklerini, konuyla ilgili çalışmalar yürüttüklerini, 2023 yılı bitmeden kamu mühendislerinin maaş ve özlük hakları konusunda çalışmalar yapacaklarını, kamuda çalışan avukatların sorunlarını çözdüklerini, aynı şekilde kamuda görev yapan mühendislerin maaş ve özlük haklarına ilişkin sorunları da 2023 yılı içerisinde çözeceklerini dile getirdi. Konuyla ilgili çalışmaların devam ettiğini belirten AK Parti milletvekili Vedat BİLGİN sorunun kesin olarak çözüleceğini dile getirdi.

AK Parti Milletvekili Vedat BİLGİN Kamu Mühendislerinin maaş ve özlük haklarına ilişkin yaptığı açıklama aşağıda video olarak bilgilerinize sunulmuştur.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
gokhan
gokhan
3 ay önce

inandık mı

M.M.SARICI
M.M.SARICI
3 ay önce

Sn.Bakan 3600 ek gösterge artışı yapılırken biz mühendisleri bir kenara ittiniz…Görevde iken diğer tüm meslek guruplarını 3600 e yükseltirken bizleri unuttunuz.Umarım yeni bakan Sn.Vedat IŞIKHAN bu sefer biz mühendis ve mimarları unutmaz…ve Yine umarım ki memursen bu sefer bizleri de hatırlar….

Başa dön tuşu