Cadde tv’nin Kamu Mühendisleri Konulu Haberi

Cadde TV Kamu Mühendislerinin özlük hakları konusunda detaylı bir haber yayınladı. Haberde kamu mühendislerinin özlük hakları ele alındı

Cadde TV Kamu Mühendislerinin özlük hakları konusunda detaylı bir haber yayınladı. Haberde kamu mühendislerinin özlük hakları ele alındı. Kamu mühendislerinin özlük haklarının eskiden çok daha iyi olduğu, şimdi ise kamu mühendislerinin özlük haklarının dengi mesleklerin çok gerisinde kaldığı ifade edilen haberde kamu mühendislerinin taleplerinin dikkate alınması ve kamu mühendislerinin özlük haklarının iyileştirilmesi konuları dile getirildi. Cadde TV’nin haberine aşağıdaki videodan erişim sağlayabilirsiniz.

Alper KODAZ

Bu sitenin yasal sahibi kendisi de bir kamu mühendisi olan Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi Alper KODAZ'dır. Sitemizin tek amacı kamuda görev yapan mühendis, mimar ve şehir plancısı meslektaşlarımızın maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesini sağlamaktadır. Sitemiz anayasada yer alan "Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir." hükmü kapsamında yayın yapmaktadır.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu