Yenişafak Gazetesi Kamu Mühendisleri Konulu Bir Haber Yayımladı

Yenişafak Gazetesi yazarlarından Ahmet ÜNLÜ Kamu Mühendislerinin sorunların, taleplerine ve konunun çözüm önerilerine dair bir haber yayımladı.

Kamu mühendisleri maaş ve özlük hakları anlamında dengi mesleklerin çok gerisinde kaldı. Kamu mühendisleri maaş, özlük hakları ve itibarlarının iadesi konusunda uzunca bir zamandır büyük bir mücadele veriyor ve seslerinin devlet büyükleri tarafından duyulması için uğraşıyor. Bu anlamda zaman zaman yerel ve ulusal basın da kamu mühendislerinin sorunlarını sayfalarına taşıyor.

Yenişafak Gazetesi yazarlarınsan Ahmet ÜNLÜ kamu mühendislerinin sorunlarına dair güzel bir yazı kaleme aldı ve ilgi yazı gazetenin gözle görülür bir yerinde yayımlandı. Kamu mühendislerinin sorunlarında uzun uzadıya değinen sayın yazarın yazısından özetle kamu mühendislerinin brifing dokümanından ve bilgi notundan faydalanıldığı görüldü.

İlgi yazıyı yazının yayımlandığı orjinal kaynağında okumak için buraya tıklayınız.

Alper KODAZ

Bu sitenin yasal sahibi kendisi de bir kamu mühendisi olan Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi Alper KODAZ'dır. Sitemizin tek amacı kamuda görev yapan mühendis, mimar ve şehir plancısı meslektaşlarımızın maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesini sağlamaktadır. Sitemiz anayasada yer alan "Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir." hükmü kapsamında yayın yapmaktadır.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu