NTV Kamu Mühendislerinin Ankara’da Yaptığı Basın Açıklamasını Ekranlarına Taşıdı

Kamu Mühendisleri Ankara Ulus meydanında maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesi için bir araya geldi. NTV Basın açıklamasını ekranlarına haber olarak taşıdı.

Kamu Mühendisleri maaş ve özlük haklarının yıllar içerisinde eridiği aylardır dile getiriyor ve devlet yetkililerinin kamu mühendislerinin sorunlarını çözmesini bekliyordu. Fakat devlet büyüklerimizden maalesef beknenen hamle gelmedi ve kamu mühendislerinin maaş ve özlük haklarında bir iyileştirme yapılmadan TBMM tatile girdi. Kamu Mühendisleri maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesi için mecburen sokağa indir. Başlarında beyaz baretleri ile Ankara Ulus meydanını inleten kamu mühendisleri maaş ve özlük haklarının ivedi olarak iyileştirilmesini devlet büyüklerinden talep etti.

Kamu Mühendisleri Platformunun Ankara Ulus meydanında yaptığı açıklamayı bir çok basın kuruluşu canlı olarak takip etti. Ülkenin en önemli haber kanallarından NTV haber kanalı kamu mühendisleri platformunun Ankara Ulus meydanında yaptığı basın açıklamasını canlı olarak ekranlarına taşıdı ve kamu mühendisleri ile röportajlar yaparak konuyu haberlerine taşıdı.

NTV Haber’in Kamu Mühendislerinin özlük haklarına yönelik olarak yayınladığı haberin bir kısmı aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu