CHP Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin’in Kamu Mühendisleri Açıklaması

CHP Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin TBMM Genel Kurulunda kamu mühendislerinin özlük haklarının iyileştirilmesine yönelik açıklamalarda bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Adana Milletvekili Sayın Müzeyyen Şevkin TBMM Genel Kurulunda kamu mühendislerinin özlük haklarının iyileştirilmesine yönelik açıklamalarda bulundu. Sayın milletvekili açıklamasında ülkenin her alanda kalkınmasında mühendislerin çok büyük emek ve katkısı olduğunu, gelinen noktada mühendislerin özlük haklarının dengi mesleklerin çok gerisinde kaldığını, mühendislerin refah düzeyinin artırılması gerektiği hususlarına değindi.

Cumhuriyet Halk Partisi Adana Milletvekili Sayın Müzeyyen Şevkin TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmanın video hali aşağıdaki gibidir.

Basında çıkan görseller ise şu şekildedir:

Alper KODAZ

Bu sitenin yasal sahibi kendisi de bir kamu mühendisi olan Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi Alper KODAZ'dır. Sitemizin tek amacı kamuda görev yapan mühendis, mimar ve şehir plancısı meslektaşlarımızın maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesini sağlamaktadır. Sitemiz anayasada yer alan "Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir." hükmü kapsamında yayın yapmaktadır.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu