CHP Milletvekili Ahmet KAYA’nın Kamu Mühendisleri Konulu TBMM Konuşması

CHP Milletvekili Ahmet KAYA TBMM'de Kamu Mühendislerinin sorunlarını gündeme taşıdır. Kamu mühendislerinin maaşlarının iyileştirilmesini talep etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Sayın Ahmet KAYA TBMM’de Kamu Mühendislerinin sorunlarını gündeme taşıdı. Kamu mühendislerinin maaşlarının ve özlük haklarının iyileştirilmesini gerektiğini belirten sayın milletvekili kamuda çalışan mühendislerin alım güçlerinin düştüğünü, kamu mühendislerinin maaşlarının dengi mesleklerin çok gerisinde kaldığını söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Sayın Ahmet KAYA’nın TMMM’de yaptığı kamu mühendisleri konulu konuşmasının video hali aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Alper KODAZ

Bu sitenin yasal sahibi kendisi de bir kamu mühendisi olan Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi Alper KODAZ'dır. Sitemizin tek amacı kamuda görev yapan mühendis, mimar ve şehir plancısı meslektaşlarımızın maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesini sağlamaktadır. Sitemiz anayasada yer alan "Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir." hükmü kapsamında yayın yapmaktadır.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu