CHP Milletvekili Ulaş Karasu’nun Kamu Mühendisleri Konulu Açıklaması

CHP Milletvekili Ulaş Karasu TBMM Genel Kurulunda kamu mühendislerinin özlük haklarının iyileştirilmesini konusunda açıklama yaptı.

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Ulaş Karasu TBMM Genel Kurulunda kamu mühendislerinin özlük haklarının iyileştirilmesini konusunda açıklama yaptı. Kamuda çalışan mühendislerin büyük emekler vererek eğitim gördüklerini, zorlu sınavlardan geçerek bileğinin hakkı ile kamuya atandıklarını, kamuda çalışan mühendislerin özlük haklarının mutlak suretle artırılması gerektiğini belirtti. Kamuda çalışan mühendislerin özlük haklarını TBMM’de gündeme taşıyan Sayın Ulaş Karasu, kamu mühendislerinin sorunlarını TBMM’ye taşımış oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Ulaş Karasu’nun TBMM’de yaptığı konuşmayı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Alper KODAZ

Bu sitenin yasal sahibi kendisi de bir kamu mühendisi olan Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi Alper KODAZ'dır. Sitemizin tek amacı kamuda görev yapan mühendis, mimar ve şehir plancısı meslektaşlarımızın maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesini sağlamaktadır. Sitemiz anayasada yer alan "Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir." hükmü kapsamında yayın yapmaktadır.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu