Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin Kamu Mühendisleri Açıklaması

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce canlı yayında kamu mühendislerinin özlük haklarını iyileştireceğini söyledi

Memleket Partisi Genel Başkanı ve aynı zamanda Cumhurbaşkanı Adayı olan Muharrem İnce canlı yayında kamu mühendislerinin özlük haklarını iyileştireceğini söyledi. Seçim vaadlerini sıralayan Muharrem İnce’nin seçim vaadlerinden biri de Kamu Mühendislerinin özlük haklarının iyileştirilmesi oldu. İnce açıklamasında “Kamu Mühendislerinin özlük haklarını iyileştireceğiz” şeklinde net bir ifade kullanarak açıklama yaptı.

2023 Yılı Genel Seçimleri Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin açıklamasını içeren video aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Alper KODAZ

Bu sitenin yasal sahibi kendisi de bir kamu mühendisi olan Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi Alper KODAZ'dır. Sitemizin tek amacı kamuda görev yapan mühendis, mimar ve şehir plancısı meslektaşlarımızın maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesini sağlamaktadır. Sitemiz anayasada yer alan "Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir." hükmü kapsamında yayın yapmaktadır.
Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Can
Can
1 yıl önce

Hep muhalefetten ses geliyor iktidardan çıt yok:((

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu