Deva Partisi Genel Başkan Yardımcılarının Kamu Mühendisleri Açıklamaları

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Emin EKMEN ve Cem AVŞAR katıldıkları iki farklı televizyon programında kamu mühendislerinin özlük haklarından bahsetti.

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Emin EKMEN Habertürk ekranlarında ve Cem AVŞAR da Tivi6 ekranlarında kamu mühendislerinin sorunlarını dile getirdi. Deva Partisisi Genel Başkan yardımcısı olan her iki isim de kamu mühendislerinin özlük haklarının dengi mesleklerin gerisinde kaldığını, kamu mühendislerinin özlük haklarının mutlaka iyileştirilmesi gerektiği, kamu mühendislerinin maaş ve özlük haklarında iyileştirilme yapılması gerektiğinden bahsetti.

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Emin EKMEN’in Açıklamasına aşağıdaki videodan erişebilirsiniz.

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cem AVŞAR’ın açıklamasına aşağıdaki videodan erişim sağlayabilirsiniz.

Alper KODAZ

Bu sitenin yasal sahibi kendisi de bir kamu mühendisi olan Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi Alper KODAZ'dır. Sitemizin tek amacı kamuda görev yapan mühendis, mimar ve şehir plancısı meslektaşlarımızın maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesini sağlamaktadır. Sitemiz anayasada yer alan "Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir." hükmü kapsamında yayın yapmaktadır.
Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ertan Çakmak
Ertan Çakmak
1 yıl önce

Sağolsunlar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu