İşçi Haber İsimli Sitenin Kamu Mühendisleri Konulu Haberi

Kamu Mühendislerinin özlük hakları konusunda detaylı bir haber yayınladı. Haberde kamu mühendislerinin özlük hakları ele alındı

İşçi Haber isimli internet sitesi Kamu Mühendislerinin sesine ses oldu. İlgi websitesi kamu mühendislerinin sorunlarından bahseden bir haber yayımladı. İlgi haberde kamu mühendislerinin özlük haklarının zamanla dengi mesleklerin gerisinde kaldığından bahsedilirken kamu mühendisleri platformunun kamuda çalışan teknik personellerin özlük haklarının iyileştirilmesi için mücadele içerisinde olduğunu ziyaretçilerine aktardı. Haberde ayrıca kamu mühendislerinin talepleri de dile getirildi.

İşçi Haber isimli websitesine kamu mühendislerinin sorunlarını dile getirdiği için teşekkür ediyoruz. İlgi haberi aşağıda yer alan linke tıklayarak detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

işçi haber
işçi haber

Haberi Okumak İçin Buraya Tıklayınız

Alper KODAZ

Bu sitenin yasal sahibi kendisi de bir kamu mühendisi olan Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi Alper KODAZ'dır. Sitemizin tek amacı kamuda görev yapan mühendis, mimar ve şehir plancısı meslektaşlarımızın maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesini sağlamaktadır. Sitemiz anayasada yer alan "Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir." hükmü kapsamında yayın yapmaktadır.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu