İsmail Küçükkaya Halk Tv Ekranlarında Kamu Mühendislerinin Sorunlarını Dile Getirdi

İsmail Küçükkaya Halk Tv Ekranlarında Yayınlanan Programında Kamu Mühendislerinin Sorunlarını Dile Getirdi. Kamu Mühendislerin sesine ses oldu.

İsmail Küçükkaya isimli ankermen Halk Tv Ekranlarında Yayınlanan İsmail Küçükkaya ile Yeni Bir Sabah Programında Kamu Mühendislerinin Sorunlarını Dile Getirdi. Ünlü sunucu Kamu Mühendislerin sesine ses oldu. Sunucu yaptığı kısa açıklamada “Sosyal Medya’da şu anda bir kampanya yürüyor. Kamuda Görev Yapan Mühendisler bize haksızlık yapıldı, kamuda çalışan diğer memurlara göre diyorlar. Kamuda çalışan mühendislerin sesini de duyuracağız” ifadelerinde bulundu.

Kamu mühendislerinin sorunlarının kısa da olsa ekrana yansıtıldığı açıklamanın videosu aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Alper KODAZ

Bu sitenin yasal sahibi kendisi de bir kamu mühendisi olan Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi Alper KODAZ'dır. Sitemizin tek amacı kamuda görev yapan mühendis, mimar ve şehir plancısı meslektaşlarımızın maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesini sağlamaktadır. Sitemiz anayasada yer alan "Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir." hükmü kapsamında yayın yapmaktadır.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu