İYİ Parti Gençlik Politikaları Başkanlığı’nın Kamu Mühendisleri Konulu Açıklaması

İYİ Parti Genç Teşkilatlanma Başkanı ve aynı zamanda Ankara 1. bölge Milletvekili Adayı olan Onur HONDOROĞLU kamu mühendislerinin sorunlarını çözeceklerini söyledi.

İYİ Parti Genç Teşkilatlanma Başkanı ve aynı zamanda Ankara 1. bölge Milletvekili Adayı olan Onur HONDOROĞLU kamu mühendislerinin sorunlarını çözeceklerini söyledi. Kendisinin de bir mühendis olduğunu, kamuda görev yapan mühendislerle bir çok projede birlikte çalıştığını, kamuda görev yapmanın ne kadar büyük sorumluluklar getirdiğini, mühendis olmanın çok zor olduğunu dile getiren Hondoroğlu, kamu mühendislerinin sorunlarını İYİ Parti olarak çözeceklerini söyledi.

İYİ Parti Genç Teşkilatlanma Başkanı Sayın Onur HONDOROĞLU’nun kamu mühendisleri konulu açıklaması aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Alper KODAZ

Bu sitenin yasal sahibi kendisi de bir kamu mühendisi olan Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi Alper KODAZ'dır. Sitemizin tek amacı kamuda görev yapan mühendis, mimar ve şehir plancısı meslektaşlarımızın maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesini sağlamaktadır. Sitemiz anayasada yer alan "Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir." hükmü kapsamında yayın yapmaktadır.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu