İYİ Parti Milletvekili Yasin ÖZTÜRK’ün Kamu Mühendisleri Konulu TBMM Konuşması

İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin ÖZTÜRK kamu mühendislerinin özlük haklarıyla ilgili olarak TBMM Genel Kurulunda bir konuşma yaptı.

İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin ÖZTÜRK kamu mühendislerinin özlük haklarıyla ilgili olarak TBMM Genel Kurulunda bir konuşma yaptı. Gerek kamuda gerekse de özel sektörde görev yapan mühendislerin özlük haklarının çağın gerisinde kaldığını, mühendislerin hak ettiği ücreti alamadığını dile getiren milletvekili, kamuda görev yapan mühendislerin maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesi gerektiğini TBMM Genel Kurulunda kürsüye çıkarak doğrudan kürsüde dile getirdi.

İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin ÖZTÜRK’ün TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmayı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Alper KODAZ

Bu sitenin yasal sahibi kendisi de bir kamu mühendisi olan Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi Alper KODAZ'dır. Sitemizin tek amacı kamuda görev yapan mühendis, mimar ve şehir plancısı meslektaşlarımızın maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesini sağlamaktadır. Sitemiz anayasada yer alan "Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir." hükmü kapsamında yayın yapmaktadır.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu