İYİ Parti Milletvekillerinin Kamu Mühendislerinin Maaşlarının İyileştirmesi Teklifi Reddedildi

İYİ Parti Plan ve Bütçe komisyonunda görev yapan Milletvekilleri Kamu Mühendisleri'nin özlük haklarının iyileştirilmesi için Plan ve Bütçe komisyonuna teklif sundu fakat teklif reddedildi.

İYİ Parti Plan ve Bütçe komisyonunda görev yapan Milletvekilleri Kamu Mühendisleri’nin özlük haklarının iyileştirilmesi için Plan ve Bütçe komisyonuna teklif sundu fakat teklif reddedildi. İYİ Parti Milletvekilleri kamuda görev yapan Başmühendis, Başmimar, mühendis, mimar, bölge plancısı ve şehir plancıların mali haklarının iyileştirilmesi için aşağıda yer alan önergeyi Plan ve Bütçe komisyonuna sundu. Fakat önergenin maalesef Milliyetçi Hareket Partisi ve Ak Parti üyesi milletvekillerimizce reddedildiği öğrenildi. Kamu mühendisleri bu teklifle de maalesef bir kazanım elde edemedi.

İYİ Parti TBMM twitter hesabından da duyurulan haberde “Plan ve Bütçe Komisyonu Milletvekillerimiz “Başmühendis, Başmimar, mühendis, mimar, bölge plancısı ve şehir plancıların mali haklarında iyileştirme yapılması” amacıyla Komisyona sunduğu önerge AK Parti ve MHP’nin oyları ile reddedilmiştir” ifadeleri kullanıldı.

İYİ Partinin konuya ilişkin paylaştığı görseller aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

iyi parti iyi parti

Alper KODAZ

Bu sitenin yasal sahibi kendisi de bir kamu mühendisi olan Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi Alper KODAZ'dır. Sitemizin tek amacı kamuda görev yapan mühendis, mimar ve şehir plancısı meslektaşlarımızın maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesini sağlamaktadır. Sitemiz anayasada yer alan "Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir." hükmü kapsamında yayın yapmaktadır.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu