Milletvekili Sayın Bedri Yaşar’ın Kamu Mühendisleri Konulu TBMM Konuşması

Milletvekili Sayın Bedri Yaşar TBMM'de kamu mühendislerinin özlük haklarının artırılması gerektiğine dair bir konuşma yaptı.

Milletvekili Sayın Bedri Yaşar TBMM’de kamu mühendislerinin özlük haklarının artırılması gerektiğine dair bir konuşma yaptı. Konuşmasında mühendis, mimar, şehir plancı gibi teknik personellerin kamuda çalıştığı, teknik personellerin kamu için önemli çalışmaları yürüttüğü, teknik personellerin büyük sorumluluklar aldığı fakat özlük haklarının aldıkları sorumlulukları karşılamadığı belirtilerek kamuda çalışan mühendislerin özlük haklarının artırılması teklif edildi.

Alper KODAZ

Bu sitenin yasal sahibi kendisi de bir kamu mühendisi olan Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi Alper KODAZ'dır. Sitemizin tek amacı kamuda görev yapan mühendis, mimar ve şehir plancısı meslektaşlarımızın maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesini sağlamaktadır. Sitemiz anayasada yer alan "Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir." hükmü kapsamında yayın yapmaktadır.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu