Prof. Dr. Doğan AYDAL Katıldığı Bir Televizyon Programında Kamu Mühendislerinin Sorunlarını Dile Getirdi

Sayın Prof. Dr. Doğan AYDAL katıldığı tv programında kamu mühendislerinin sorunlarını ve taleplerini dile getirdi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Doğan AYDAL katıldığı tv programında kamu mühendislerinin sorunlarını dile getirdi.  Konuşmasında kamuda görev yapan mühendislerin eskiden doktor, hakim gibi meslek gruplarıyla denk özlük haklarına sahip olduğunu fakat gelinen noktada mühendislerin özlük haklarının diğer mesleklerin çok gerisinde kaldığını, kamuda görev yapan mühendislerin özlük haklarının iyileştirilmesi gerektiğini dile getirdi. Kamu mühendisleri platformu olarak sorunlarımızı güçlü bir şekilde dile getiren ve çözümün bir parçası olmak için emek harcayan Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Doğan AYDAL’a çok teşekkür ediyoruz.

Sayın Aydal’ın televizyon programında yaptığı konuşmalara aşağıdaki videolardan erişim sağlayabilirsiniz.

Konuşmanın devamında yaptığı açıklama:

Alper KODAZ

Bu sitenin yasal sahibi kendisi de bir kamu mühendisi olan Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi Alper KODAZ'dır. Sitemizin tek amacı kamuda görev yapan mühendis, mimar ve şehir plancısı meslektaşlarımızın maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesini sağlamaktadır. Sitemiz anayasada yer alan "Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir." hükmü kapsamında yayın yapmaktadır.
Subscribe
Bildir
guest

3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
EUAŞ
EUAŞ
1 yıl önce

Sn doğan aydal şuan hber turkte kamu mühendislerinin durumunun iyileştirilmesini ak partiye şart koştuk ve kabul ettiler gibi bir şey mi dedi ben mi yanlış anladım

Mustafa
Mustafa
1 yıl önce

Hocamıza teşekkür ederiz.

aliiidrd
aliiidrd
1 yıl önce

Doğan hoca çok doğru konuşmuş. Ülkenin gelişmiş ülkeler düzeyine erişmesi için gelişmiş Mühendis şarttır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu