Prof. Dr. Ersan Şen’in Kamu Mühendisleri Konulu Açıklaması

Prof. Dr. Ersan Şen katıldığı bir televizyon programında kamu mühendislerinin özlük haklarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Prof. Dr. Ersan Şen kamu mühendislerinin sorunlarını ekranlar önünde dile getirdi. Katıldığı bir programda kamu mühendislerinin özlük haklarına ilişkin açıklamada bulunan Ersan Şen açıklamasında kamu mühendislerinin eskiden dengi mesleklerle eşit maaş aldığını fakat gelinen noktada mühendis maaşlarının dengi mesleklerin çok gerisinde kaldığını, kamuda çalışan mühendislerin maaş ve özlük haklarının mutlak suretle artırılması gerektiğini ifade etti. Konuya ilişkin video aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Alper KODAZ

Bu sitenin yasal sahibi kendisi de bir kamu mühendisi olan Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi Alper KODAZ'dır. Sitemizin tek amacı kamuda görev yapan mühendis, mimar ve şehir plancısı meslektaşlarımızın maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesini sağlamaktadır. Sitemiz anayasada yer alan "Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir." hükmü kapsamında yayın yapmaktadır.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu