Prof Dr Selami Kuran Habertürk Ekranlarında Kamu Mühendislerinin Sorunlarını Dile Getirdi

Prof Dr Selami Kuran Habertürk'te Kübra Par'ın konuğu oldu ve canlı yayında Kamu Mühendislerinin sorunlarını dile getirdi. Kamu Mühendislerinin özlük haklarının artırılmasını talep etti.

Prof Dr Selami Kuran Habertürk’te Kübra Par’ın konuğu oldu ve canlı yayında Kamu Mühendislerinin sorunlarını dile getirdi. Kamu Mühendislerinin özlük haklarının dengi mesleklerin çok geride kaldığını belirten Sayın Kuran Kamu mühendislerinin özlük haklarının zaman içerisinde dengi mesleklere göre çok geride kaldığını, kamu mühendislerinin özlük haklarının artırılması gerektiğini, seçim zamanlarında böylesi sorunların çözüme kavuşturulduğuna çok defa şahit olunduğunu, torba yasada kamu mühendislerinin özlük haklarına yönelik maddelerin de olması gerektiğini dile getirdi.

Prof Dr Selami Kuran Habertürk ekranlarında yaptığı açıklamanın videolu hali aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Alper KODAZ

Bu sitenin yasal sahibi kendisi de bir kamu mühendisi olan Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi Alper KODAZ'dır. Sitemizin tek amacı kamuda görev yapan mühendis, mimar ve şehir plancısı meslektaşlarımızın maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesini sağlamaktadır. Sitemiz anayasada yer alan "Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir." hükmü kapsamında yayın yapmaktadır.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu