TGRT Haber’in Kamu Mühendisleri Konulu Özel Haberi

TGRT Haber kamuda çalışan mühendislerin özlük haklarının düzeltilmesi gerektiğine dair bir haber yaptı. Haberde kamu mühendisinin sorunları ele alındı

TGRT Haber kamuda çalışan mühendislerin özlük haklarının düzeltilmesi gerektiğine dair bir haber yaptı. Haberde kamu mühendisinin sorunları ele alındı. Kamuda görev yapan teknik personellerin maaşlarının zaman içerisinde dengi meslekler karşısında eridiğine dikkat çekilen haberde kamu mühendislerinin özlük haklarının iyileştirilmesine yönelik ciddi çalışmaların yapılması gerektiği ifade edildi.

Haberin video haline aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz. Tuna ÖZTUNÇ’un sunumu ile sizlerle…

Alper KODAZ

Bu sitenin yasal sahibi kendisi de bir kamu mühendisi olan Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi Alper KODAZ'dır. Sitemizin tek amacı kamuda görev yapan mühendis, mimar ve şehir plancısı meslektaşlarımızın maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesini sağlamaktadır. Sitemiz anayasada yer alan "Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir." hükmü kapsamında yayın yapmaktadır.
Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hakkı Dikmen
Hakkı Dikmen
1 yıl önce

Kamu Mühendisleri özlük haklarını istiyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu