Tivi6 Yayınına Katılan Ayhan HAZAR’ın Kamu Mühendisleri Konulu Açıklaması

Tivi6 Yayınına Katılan Ayhan HAZAR Kamu Mühendislerinin sorunlarını ekranlara taşıdı. Kamu mühendislerinin sorunları uzun uzun konuşularak izleyicilere aktarıldı.

Tivi6 Yayınına Katılan Ayhan HAZAR Kamu Mühendislerinin sorunlarını ekranlara taşıdı. Kamu mühendislerinin sorunları uzun uzun konuşularak izleyicilere aktarıldı. Ayhan HAZAR ekranda yaptığı açıklamasında mühendislerin ülkemiz için çok önemli bir konumda olduklarını, mühendislik olmadan ülkenin ilerlemesinin mümkün olmayacağını, mühendislerin zor ve çetrefilli aşamalardan geçerek bu seviyeye geldiklerini, buna rağmen mühendislerin hak ettiği değeri göremediğini dile getirdi. Kamu mühendislerin özlük haklarının zaman içerisinde eriyip yok olduğunu dillendiren Sayın Hazar; Kamu mühendislerinin özlük hakları iyileştirilmelidir diye özellikle vurguladı.

Ayhan HAZAR’ın Kamu Mühendisleri konulu açıklaması aşağıdaki videoda bilgilerinize sunulmuştur.

Alper KODAZ

Bu sitenin yasal sahibi kendisi de bir kamu mühendisi olan Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi Alper KODAZ'dır. Sitemizin tek amacı kamuda görev yapan mühendis, mimar ve şehir plancısı meslektaşlarımızın maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesini sağlamaktadır. Sitemiz anayasada yer alan "Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir." hükmü kapsamında yayın yapmaktadır.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu