Türk İmar-Sen Genel Başkanı Sayın Zafer ÇELİK’in Kamu Mühendisleri Konulu Açıklaması

Türk İmar-Sen Genel Başkanı Sayın Zafer Çelik katıldığı bir televizyon programında kamu mühendislerinin özlük haklarına dair açıklamalarda bulundu.

Türk İmar-Sen Genel Başkanı Sayın Zafer Çelik katıldığı bir televizyon programında kamu mühendislerinin özlük haklarına dair açıklamalarda bulundu. Sayın başkan açıklamasında kamu mühendislerinin ülkemiz için ne kadar önemli işlere imza attığını, kamu mühendislerinin ülkemiz ve milletimiz için çok önemli olduğunu, gelinen noktada kamu mühendislerinin bir çok başarılı işe imza atmasına rağmen özlük haklarının dengi mesleklerin gerisinde kaldığını, Türk İmar Sen olarak kamu mühendislerinin sorunlarını gündeme getirmeye devam edeceklerini ifade etti.  Sayın Çelik’in açıklamalarının videolu hali aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Alper KODAZ

Bu sitenin yasal sahibi kendisi de bir kamu mühendisi olan Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi Alper KODAZ'dır. Sitemizin tek amacı kamuda görev yapan mühendis, mimar ve şehir plancısı meslektaşlarımızın maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesini sağlamaktadır. Sitemiz anayasada yer alan "Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir." hükmü kapsamında yayın yapmaktadır.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu