Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın Kamu Mühendisleri Açıklaması

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Sayın Fatih Erbakan katıldığı bir televizyon programında Kamu Mühendislerinin özlük hakları konusunda bir açıklama yaptı.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Sayın Fatih Erbakan  Tv100 isimli bir ulasal kanalda programa katıldı. Katıldığı televizyon programında sunucunun sorularını yanıtlayan Sayın Erbakan; Kamu Mühendislerinin özlük hakları konusunda bir açıklama yaptı. Açıklamasında kamu mühendislerinin özlük haklarının dengi mesleklerin çok gerisinde kaldığını, kamu mühendislerinin özlük haklarının iyileştirilmesi gerektiğini, geçen zaman içerisinde kamu mühendislerinin alım güçlerinin ciddi anlamda düştüğünü dile getirdi ve kamu mühendislerinin özlük haklarının iyileştirilmesi gerektiğini söyledi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Sayın Fatih Erbakan’ın Tv100 isimli televizyon programında yaptığı açıklamanın videosu aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Alper KODAZ

Bu sitenin yasal sahibi kendisi de bir kamu mühendisi olan Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi Alper KODAZ'dır. Sitemizin tek amacı kamuda görev yapan mühendis, mimar ve şehir plancısı meslektaşlarımızın maaş ve özlük haklarının iyileştirilmesini sağlamaktadır. Sitemiz anayasada yer alan "Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir." hükmü kapsamında yayın yapmaktadır.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu